NABÍDKA PRÁCE

Stavbyvedoucí

Místo výkonu práce: převážně Brno

Náplň práce:- organizace, řízení a kontrola při realizaci staveb
- zajištění ekonomických a technických parametrů stavby
- zajištění podkladů pro fakturaci
- odpovědnost za dodržování platných norem
- komunikace s investorem, stavebním dozorem, dodavateli
Požadujeme: - SŠ/VŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy

- praxi v řízení a vedení staveb výhodou
- orientaci v přípravě pozemních staveb
- dobrou uživatelskou znalost MS Office, AutoCad
- ochotu cestovat
- ŘP sk. B

Nástup možný ihned!

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail: petinis@atlas.cz

Přípravář/ka staveb

Místo výkonu práce: Brno

Náplň práce:- kompletní prověrka projektové a rozpočtové dokumentace zakázky
- vypracování rozpočtu stavby na základě vlastních kalkulací a nabídek
subdodavatelů
- vypracování návrhů na technická řešení (optimalizace) možných změn
projektu
- vypracování podkladů pro harmonogram zakázky

Požadujeme:- VŠ/SŠ stavebního směru
- orientaci v rozpočtových programech
- přípraváře - rozpočtáře pro technické zařízení budov - obor vzduchotechnika,
topení, chlazení, zdravotechnika (vzdělání a praxe v oboru výhodou)
- přípraváře - rozpočtáře pro pozemní
stavitelství (praxe není podmínkou, vhodné i pro absolventy